מיסטר קייק - Mr. cake | SOHO

חברת מר קייק היא חנות מקצועית מתמחה אמיתית למוצרים איכותיים וכלים לאפייה.
חברת מר קייק הינה היבואנית הבלעדית בישראל של שוקולד בלגי איכותי מבית המותג Callebaut ו- Cacao Barry המובילים בעולם.

מר קייק הוקמה בשנת 1997 ע"י מרק ורויטל אטלי ומאז היא מהווה חוויה יוצאת דופן לכל קונדיטור, שוקוליטר ולכל אוהבי האפייה באשר הם.

את חומרי הגלם של מר קייק תמצאו היום בכל קונדיטוריה מקצועית, מסעדה יוקרתית, אולמות אירועים וחברות קייטרינג.
את השוקולד, חומרי הגלם לאפייה והכלים האיכותיים תוכלו לרכוש בחנות המקוונת של מר קייק וגם בחנות שלנו בנתניה המהווה בית לחובבי האפייה והבישול. ב"מר קייק" הכלים האיכותיים והמתקדמים ביותר בתחום, ביבוא אישי, המבחר ענק וללא תחרות והמחירים אטרקטיביים מהיבואן ישירות לצרכן.

שיתוף הפעולה רב השנים של מר קייק עם קליבו הבלגית משלב טעם ואיכות נצחית של כל אחד מהמרכיבים ביצירה שלכם. כל מי שאוהב , מכיר, ואופה עם מותגי קליבו וקקאו בארי המיובאים בבלעדיות ע"י מר קייק , מכיר את החוויה כשטעם ואיכות נפגשים.
בכדי להשלים את חווית האפייה , הוספנו לשוקולדים וחומרי הגלם, מגוון מיוחד של כלי מטבח וכלי בית מהמותג הידוע Matfer הצרפתי.
המגוון הבלעדי הגדול והמיוחד בחנות של מר קייק הוא דוגמא לתשוקה של מרק לכל הדברים היפים, הפונקציונאליים והחשובים שנמצאים אצל כל השפים המקצועיים אצל מר קייק תמצאו מליות ומחיות מיוחדות, ממרחים לאפיה, סירופים נדירים וקישוטי עוגה ייחודים מחומרי הגלם ועד תבנית האפייה דרך מתכונים והמלצות השפים שלנו בואו לנסות את המוצרים ותראו את ההבדל במחמאות שתקבלו ...
זה בדיוק כמו לאפות בפעם הראשונה , רק קל יותר.

קומת קרקע
טלפון: 09-8808626

אתר הבית:
www.mrcake.co.il