חברת "עידן" הינה חברה משפחתית המייצרת כורסאות טלויזיה בישראל משנת 1973 ומהווה חברה ותיקה ושורשית שחיה ונושמת את השוק הישראלי ואת עולם העיצוב

כורסאות הטלויזיה ייחודיות בעיצובן ומותאמות באופן אישי בהתאם לבקשת הלקוח ,כל כורסא הינה– one piece. כמו כן הן מותאמות לגודל חדר המגורים הישראלי, לגובהו ומשקלו של הישראלי הממוצע ולמזג האוויר החם בארץ הדורש הרכב חומרים מיוחד ולטעמו הייחודי של הצרכן הישראלי.

מלבד העיצוב, לכורסאות ערך נוסף הבא לידי ביטוי בנוחות, במבנה האורטופדי המעניק תמיכה לגב, לשקע הצוואר ולרגליים ומשרה רוגע ונוחות תמידית. כל הכורסאות של עידן מיוצרות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, ומהחומרים האיכותיים ביותר אשר נמצאים בשוק העולמי, הבאים לידי ביטוי בהנדסת אנוש מתקדמת , בדים איכותיים, ידיות עץ אותנתיות המיוצרות בעבודת יד, מבנה אורטופדי ומנגנון גרמני בעל תו תקן ISO9002 אשר מהווה את לב ליבה של הכורסא ומאפשר גם מנוע חשמלי לפתיחה נוחה, קלה ובעל אחריות לכל החיים.

לכורסאות תעודת אחריות ל-3 שנים.

כורסאות בהתאמה אישית.
מאחר וכל תהליך הייצור נעשה בארץ,חברת עידן מתאימה ללקחותייה את הכורסאות באופן אישי ללא תשלום נוסף.
המומחיות שלנו היא ההתאמה האישית אשר באה לידי ביטוי בשינוי תמיכה לגב תחתון / הנמכת כורסא / הגבהת כורסא / תמיכה לעורף בהתאם לצורך של הלקוח. בנוסף, ניתן להתאים את נוקשות ועובי הריפוד (למי שאוהבים כורסא קשה יותר או רכה במיוחד), את סוג הבד או העור של הכורסא וידיות העץ, ניתן להוסיף כיס לעיתונים, עמדה לשתייה ,מנוע ושלט חשמלי ואפילו לייצר כורסא לשניים.

כורסאות הקמה יעודיות (ייבוא) :
לבני גיל הזהב או לאנשים המוגבלים בתנועתם מציעה החברה כורסאות עם מנגנון הקמה חשמלי. כורסאות אלו מאפשרות ליושב עליהן להתרומם לעמידה ללא עזרה. כמו כן הכורסא מתכווננת ומגיעה עד למצב של שכיבה מלאה כשחלק הראש מתכוונן לזווית מתאימה לצפייה בטלוויזיה.

  • הפעלה חשמלית באמצעות 2 מנועים חזקים,מנוע אחד שולט על הגב ומנוע שני שולט על פתיחת ההדום והרמת הכורסא.
  • תמיכה אורטופדית לגב התחתון ותמיכה מעולה לשקע הצוואר,הכורסה מותאמת לישיבה ממושכת.
  • כורסאות טלוויזיה בוס קומפורט(ייבוא)
  • כורסאות מפנקות, כאלו שהעיצוב והנוחות משתלבים בהרמוניה .
  • מערכות ישיבה לקולנוע (ייבוא)
  • מערכות ישיבה חדשניות וחכמות,המושיבות אותך במרכז העניינים אשר משלימות את חווית הצפיה והשמע אצלך בבית.

טיפים והמלצות:

  • כורסאות בד יש לנקות ע"י שאיבה או הברשה עם מברשת רכה. ניתן לנקות עם מטלית לחה.
  • לאחר הניקוי יש להניח לבד להתייבש באופן טבעי.
  • טיפול בכורסאות עור: כורסאות עור יש לנקות עם מטלית לחה וחלב עור של יעקובי הנמכר בחנויות הסופר השונות. כדאי לזכור כי ריפוד מעור אינו מתאים למי שסובל מחום והזעה.
  • ההמלצה שלנו לבד ריפוד לכורסאות בד אימפלה עשוי מסיב פרי פיתוח עולמי ייחודי (פטנט),הייחודיות של בד האימפלה מתבטא בעמידותו מול הכתמים האכזריים ביותר שאנו מכירים כגון: יין , צבע , שוקולד , דיו , קטשופ , קפה וכו... בנוסף, סיב האימפלה הינו בעל יציבות צבע יוצאת דופן ועמידות גבוהה במיוחד לשחיקה-בזכות סיב הטפלון הייחודי הדוחה כתמים. אפשר למצוא עוד הרבה תלוי בסוג האייטם (בריאות/עיצוב/אמהות/בדים וכו')

דגמים:
קיימות כורסאות נפתחות במגוון רחב מאוד של דגמים, הרי לכל אחד מאיתנו מבנה גוף שונה, משקל שונה, צרכים ונתונים שונים. הכורסאות הנפתחות מעוצבות במגוון רב של סגנונות, כך ניתן להתאים אותן לכל סלון בכל בית לפי טעם ונוחות אישית.
הכורסאות שואבות את השראתן מהמראה הקלאסי, מסגנון הרטרו, מהמראה האתני ,מודרני חדשני, טלאים, שטי וערב , מראה ויקטורייני, אשר באים לידי ביטוי בבד , ידית העץ ,עיצוב הכורסא וכו'.......
בדים: אימפלה,עור,כותנה, סינטטי , משולבים ועוד,במגוון רחב של טקסטורות ואלמנטים.

קומה 1
טלפון: 074-7401002

אתר הבית:
idanktv.com

פייסבוק:
https://www.facebook.com/idanktv