הכל התחיל בנגריה קטנה שמושב משמרת ב1995

תחום העיסוק העיקרי היה אז אביזרים מעץ לחדרי ילדים. באותה שנה נפתחה גם החנות הראשונה שלנו ברמת השרון Glamour בה מכרנו אביזרים לחדרי ילדים ומשחקי חשיבה. החנות היתה שם דבר ועלו אליה לרגל מכל הארץ.

כשהפכנו להורים בשנת 1998 נחשפנו לעולם הילדים מקרוב והבנו שאנו רוצים להתפתח ולגדול בעשיית רהיטים איכותיים, בריאים, בטיחותיים וחזקים מעץ מלא.

התחלה הקפדנו על איכות ללא פשרות החל מרמת מיון העץ ועד לבחירת הפרזול ברמה הכי גבןהה שיש. עם השנים התפתחנו והרחבנו את סל המוצרים שלנו וכיום אנו נותנים פתרונות מלאים לחדרי ילדים ממגוון החומרי הקיימים בשוק.

על פיתוח המפעל אחראי רונן יצחקי (MSC בפיזיקה) שעם הרבה כוח רצון חזון ואופטימיות הוביל את הנגריה הקטנה ממושב משמרת לרשת חנויות רהיטי ילדים ומהיצרנים הבולטים בשוק. מההתחלה היה חשוב לרונן לעבוד עם שיא הטכנולוגיה ולמפעל כיום ציוד ומכונות מהמתקדמים בעולם המאפשרים דיוק, גימור מעולה ושימוש בפרזול חדשני.

העיצובים בחברה הם פרי ידיה של אורנת יצחקי מעצבת גרפית ואמנית שמקפידה שמשך השנים לעצב את הרהיטים בקווים ישרים ,נקיים ובגוונים רגועים עם שילובי צבעים וציורים בעבודת יד המוסיפים לחדרי הילדים שמחה וצבע. הקו הנמחה את אורנת בעיצוב הרהיטים הוא תמיד לבחור את הגוונים השקטים לרהיט כולו ולתת את נגיעות הצבע בפריטים הקטנים הניתנים עם השנים להחלפה ובעצם כך לאפשר לילד לגדול עם הרהיטים.

כל השנים מנהלים אורנת ורונן את החברה והינם חלק בלתי נפרד ממנה. הם עושים את עבודתם בהתלהבות וביצירתיות. אנו מחוייבים לתת ללקוחותינו שירות הוגן וחווית קנייה נעימה תוך הקשבה לצרכי הלקוח ועושים הכל על מנת שהילדים יקבלו מוצר שילווה אותם למשך שנים רבות באיכות ובמראה.

ל- Glamour עיצוב 5 חנויות ברחבי הארץ בהם ניתן לראות עיצובים בלעדיים מקוריים ויחודיים (מדגם רשום)

קומה 1
טלפון: 09-7608957, 098909911