עולם של עיצוב, בילוי והנאה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

עולם של עיצוב, בילוי והנאה

מחפשים את החנויות הנכונות, הפריטים המיוחדים ומגוון הסגנונות כדי לעצב את הבית בדיוק כפי שאתם רוצים? הכירו את SOHOפולג, מתחם חדש ומעוצב, המשלב בתי קפה ומסעדות עם חנויות עיצוב מכל התחומים החשובים

שחר בן-פורת

במרוצת השנים עבר תחום העיצוב – בדומה להיבטים נוספים בחיינו – שינוי משמעותי. מתחום שמרני המקובע בכללים והרגלים, ומבוסס על מספר אפשרויות מצומצם יחסית, הוא הפך לתחום שופע אפשרויות וסגנונות, בו כל אחד יכול לעצב את סביבת המגורים והעבודה שלו באופן המועדף עליו. זהו ביטוי מובהק לעידן השפע והאינדיבידואליות, בו הטעם האישי הוא שקובע את האופן בו החיים שלנו מתנהלים ונראים.

השפע הזה מביא אתו אתגר חדש – כיצד בוחרים בין שלל האפשרויות, כיצד יודעים מה מתאים ומה לא מתאים. זו הסיבה כי תפקידם של אדריכלים ומעצבי פנים הפך להיות משמעותי כל כך במרוצת השנים, שכן הם יודעים כיצד להביא לקרקע המציאות את המאווים והפנטזיות של הלקוחות. זו הסיבה לפופולאריות ההולכת וגוברת של המתחם לעיצוב הבית SOHOפולג, המציע דרך נגישה, נוחה ומאורגנת לקבל את כל הדרוש לנו כדי ליצור את העיצוב המיוחד הבא.

מגוון חנויות

מתחם SOHOפולג שוכן בלב אזור אשר ביסס עצמו בשנים האחרונות כנקודת יעד לאדריכלים ולמעצבי פנים. החל מאיקאה, דרך חנויות של רשתות כגון נגב קרמיקה וכלה בשלל החנויות של מתחםSOHOפולג והרחובות הסמוכים. האזור מציע כיום את כל מה שצריך לבית, עם שפע של חניה, נגישות גבוהה לצירי תנועה ראשיים וללא צורך להתמודד עם פקקים.

SOHOפולג נמצא בצמידות לאיקאה ולשני פאואר סנטר נוספים. האדריכל רמי זימר, אשר תכנן את המתחם, הבין כי בהתחשב במבנים הסובבים אותו, SOHOפולג צריך להיות מתחם ייחודי, הבולט בנוף. "המבנה מחולק לשני חלקים, שלוש קומות למסחר ומעליהן עוד ארבע קומות למשרדים, והוא מבנה מסחרי פתוח. כאן החלטתי שלא לאמץ את המבנה הידוע של הפאואר סנטרים, המתאפיין בצורת ח' הסוגרת רחבה מרכזית של חניה. במקום זאת יצרתי מבנה קשתי, כאשר הרחבה המרכזית היא רחבה מסחרית, וכל החניה היא תת קרקעית". החניה כוללת 750 מקומות, המתפרסות על פני שלוש קומות של מרתף.

"המבנה של המתחם בנוי כך", מוסיף זימר, "ששלושת הקומות המסחריות שלו מדורגות בנסיגה, וקומות המשרדים בנויות בקשת הפוכה. זאת במטרה להדגיש את החלק המסחרי של המתחם. כך חשוף המתחם לכל המבקרים בו במלוא היקפו. כלומר, מיד כאשר מבקר מגיע לכיכר הוא רואה את הקומות המסחריות ומזהה את כל העסקים הפועלים בהן".

בדרך זו נתן זימר מענה לצורך של המבקרים להתמצאות קלה במתחם, כך שהם יכולים להגיע במהירות ובקלות לחנויות אותן הם מחפשים, ובדרך להיחשף לחנויות אחרות שעשויות להיות רלבנטיות לצרכים שלהן.

המתחם מאופיין במגוון רחב של חנויות מתחומים שונים ומגוונים של עיצוב והלבשת הבית, אשר יחד נותנים מענה לכל צורך ורצון. כאן תמצאו סניפים של רשתות שונות, בהן שמרת הזורע, חשמל נטו, יעד פרזול, Brass, צמר שטיחים יפים ושוורץ הום קולקשן. זאת בצד חנויות ייחודיות, כולל Repubblica Italiana– המתמחה בריהוט איכותי מאיטליה; בית אומנות העץ – המתמחים בארונות; ו-Cassias– חנות הדגל של מותג ריהוט חדש המתמחה בכיסאות.

המגוון רחב מצד אחד ומצד שני מוקפד – תמצאו כאן עיצובים בכל הסגנונות המבוקשים, פריטים ייחודים שלא תמצאו במקומות אחרים, ומגוון רחב של מחירים המתאימים לכל צורך ורצון.

"ה-SOHOמרכז בתוכו בצורה המדוייקת ביותר את כל מי שיכול לתת פתרונות לעולם עיצוב הבית, מכל העולמות ומכל הסגנונות", אומר מעצב הפנים והפרזנטור של המתחם, מושיק גלאמין. "מקבלים כאן עם מענה שלם לכל מה שצריך. יש כאן את כל נותני השירותים האפשריים, בין אם זו חנות אביזרים שאפשר למצוא בה פריטים מעוצבים ומיוחדים מכל העולם, או חברה המתמחה בדלתות שמציעה קולקציות יצירתיות במיוחד, שנוצרות בעסק משפחתי מאוד מוכשר. אפילו ברשת החשמל שפועלת במתחם ראיתי מוצרים שלא ראיתי בשום מקום אחר, כמו טלוויזיית מגע בגודל 160 אינץ'".

 

כשעיצוב ובילוי נפגשים

במסגרת התכנון של המתחם הוקדשה קומת הקרקע למסעדות, בתי קפה וקונדיטוריות. בשונה ממרכזים אחרים, בהם ישנו בית קפה אחד או שניים, כאן פועלים מגוון רחב של עסקים בתחום המזון והבילוי. תמצאו כאן סניפים של קפה לנדוור, Biga, לחם ארז, Lilli’s French patisserie, אגאדיר, Mr. Cakeועוד. "הדבר הכי כיף לעשות הוא לעצור להפסקה במהלך הסיבוב בין החנויות, ולשבת באחת המסעדות בתי הקפה", אומר גלאמין. "כל המתחם מעוצב בצורה מוקפדת ויפה, אתה לא מרגיש שאתה יושב במקום סגור, והוא מתוכנן כך שכיף לזוז בו ממקום למקום. המיקום של המתחם הוא גם יתרון – איקאה נמצאת בצמוד אליו וכאשר אני מגיע עם הלקוחות שלי, אני מתחיל איתם ב-SOHOפולג ואז בדרך כלל עובר לעשות השלמות באיקאה".

בדרך זו הופך הביקור במתחם SOHOפולג לחוויה ולבילוי. זהו מקום אידיאלי לקיים פגישה נינוחה באחד מבתי הקפה והמסעדות, כדי לדבר על כל הפרטים החשובים בתכנון העיצובי; ולאחר מכן להיכנס לחנויות עם הלקוח, ולבחור את הפריטים שיבטאו את החלום ויהפכו אותו למציאות.

 

 

יעניין אתכם גם..

כתיבת תגובה