אודות | SOHO

SOHO - מתחם לעיצוב הבית, הלייף סטייל והקולינריה הגדול בישראל

זהו מתחם הראשון מסוגו בארץ המשלב חווית קניה מושלמת של עיצוב ובילוי. המתחם מציע נוחות מקסימאלית הן לקהל לקוחות הפרטי המחפש לשדרג את העיצוב הבית והן לקהל הלקוחות המקצועי  אדריכלים ומעצבי פנים, לצד חוויה של קניה, בילוי ופנאי בין שלל החנויות לעיצוב הבית, המסעדות ובתי הקפה. 

על עיצוב המבנה האדריכלי יוצא הדופן של המתחם, ניצח האדריכל רמי וימר, ששאב השראתו ממודלים אייקוניים בעולם.

מתחם סוהו נתניה ממוקם בלב מתחם פולג, בצמוד לאיקאה ומשתרע על שטח של כ-27,000 מ"ר מתוכן 4 קומות מסחר, 4 קומות משרדים, סופרמרקט גדול ו–3 קומות חניון תת קרקעי ענק.
לניווט למתחם הזינו "סוהו נתניה" באפליקציית Waze או הקליקו >>

בקומות העיצוב מותגים מובילים רבים, ביניהם: SHVIRO ריהוט גן, שמרת הזורע, אסף אקספו, Privet Room, יעד פרזול ,Simply wood, צמר שטיחים, RIVIERA, שוורץ הום קולקשן, SIMMONS, חלום תאורה,  BRASS -way of life , חשמל נטו ,cassias, גלמר דיזיין, עידן כורסאות, סינמה מזנונים, Rossetto ועוד.

בקומת הקרקע מגוון רחב של מסעדות ובתי קפה: לחם ארז, לנדוור, אגאדיר, NAGISA, BIGA, FAT VINNY,  ליליז פטיסרי, DEDE, גלידריה EMILIA ועוד. במתחם גם סופרמרקט גדול של רשת סטופמרקט המשתרע על שטח של כ–3,500 מ"ר ויפעל 7 ימים בשבוע עד חצות וסניף של בנק מזרחי. בקומות העליונות של המתחם ישנם 74 משרדי בוטיק מתחומים שונים: אדריכלים, משרדי עורכי דין, רואי חשבון ובעלי מקצועות חופשיים.

המתחם מציע למבקריו מעל 600 מקומות חניה בחניון תת קרקעי.

בן אפרים ובניו בנייה וייזום בע"מ:
קבוצת נדל”ן הפעילה מעל ל-20 שנים מאז הוקמה, עוסקת החברה ביזמות, והקמה של פרויקטים ייחודיים למסחר משרדים ותעשיה . החברה מביאה עמה עשרות שנים של ניסיון עשיר בפיתוח מרכזי קניות ולייף סטייל בארה”ב ובישראל. החברה מתמחה ביצירת תמהיל מנצח במרכזים אותם היא מקימה ובערך מוסף בחוויית הקניה של הלקוח. במהלך השנים יזמה בן אפרים בנייה וייזום מספר פרויקטים רבים בישראל ומחוצה לה. – מתחם איקאה נתניה, מכללת “לזלי” (האוניברסיטה לאומנויות) בנתניה, מרכז “לוינסקי” בת”א. בין היתר הקימה החברה פרויקטים משולבי שימושים בישראל (MIXED USE ) ובארה"ב.

אלקטרה נדל"ן:
חברה ציבורית הנסחרת בבורסה ומשתייכת לקבוצת אלקו, שפועלת בתחומי הנדל"ן, בנייה, ייצור, ייבוא והפצה של מערכות אלקטרו-מכאניות ומוצרי צריכה ונמנית על החברות האיתנות בישראל. אלקטרה נדל"ן נחשבת לאחת החברות המובילות בתחום היזמות,  הניהול וההשבחה של נדל"ן מניב בארץ ובחו"ל. בשנים האחרונות עיקר פעילותה של החברה הינה בתחום מקבצי הדיור בארה"ב (מולטי פמילי) והיא מחזיקה כ-20,000 דירות בדרום מזרח ארה"ב.

המתחם מנוהל ע"י אריאל שופ. מקבוצת נכסי אריאל.